Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 4030420
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes 4030420 Element For Butter Wheel
Item:
#1442634
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 4030420 |
| Manufacturer Part # | 4030420 |
| Height | 1.4" |
| Width | 8.35" |
| Depth | 12.5" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 4030420 Element For Butter Wheel