Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 403K114
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Roundup - AJ Antunes 403K114 Thermostat 106315 5/16 X 4 1/2
| Fits with Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 403K114 |
| Manufacturer Part # | 403K114 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 403K114 Thermostat [ Type- Selco Cap106315 ] [ Temp 60-250f], [ Bulb 5/16" X 4-1/2" ] [ Cap 24" ], 20a 120/240v, Roundup, Grill Series Hdc Sc, Steamer Series Hwd, Note For(models Hdc-21a Hdc-30a Hdc-35a) Use, # 22-1276 Dial 60-250., For(model Hdc-50a Only)use Dial # 22-1454 1-10, Terminal Screws Are 8-32., Original Round-up Comes W/ 2 Dials 60-250 & 1-10 And, Mounting Screws 6-32.

