Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 403K121
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Roundup - AJ Antunes 403K121 Thermostat Kit
| Fits with Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 403K121 |
| Manufacturer Part # | 403K121 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 403K121 Max Temp 162 Deg F Cap 18" Bulb 5-1/2" X 3/8" Kit, Includes Gasket, Roundup Ccc-20

