$5.98
$6.60
Compare Price
You save
$0.62
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes 4060363 Light Signal Yellow
Item:
#1182282
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 4060363 |
| Manufacturer Part # | 4060363 |
| Height | 0.9" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 5.15" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Roundup - AJ Antunes 4060363 Light Signal Yellow
$5.98
$6.60
You save
$0.62
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 4060363 Yellow Signal Light, Roundup Steamer Tbs-(1x 2x)
