Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes 4060447 Light Strip Led 16 1/2"
Item:
#1178142
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 4060447 |
| Manufacturer Part # | 4060447 |
| Height | 1" |
| Width | 4" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 4060447 Length 16 1/2", 419 Mm

