$54.72
$60.38
Compare Price
You save
$5.66
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes 4070221 Hct Varistor Board
Item:
#1442533
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 4070221 |
| Manufacturer Part # | 4070221 |
| Height | 3.45" |
| Width | 5.4" |
| Depth | 7.9" |
| Weight | 0.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Roundup - AJ Antunes 4070221 Hct Varistor Board
$54.72
$60.38
You save
$5.66
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 4070221 Hct Varistor Board
