Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Roundup - AJ Antunes 7000111 Platen Sheet (pk Of 10)
| Fits with Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 7000111 |
| Manufacturer Part # | 7000111 |
| Height | 12.25" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 12.25" |
| Weight | 1.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 7000111 Teflon Releaase Sheet 10/pk, 12-1/4" X 33" Black/silver, Continuous Use 500 Degrees F, Roundup (antunes) Vct-(20bk 2000

