Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other -7000118
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes -7000118 Display Temperature Cont Rol Dch 22/32
Item:
#1822355
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | -7000118 |
| Manufacturer Part # | -7000118 |
| Height | 3.35" |
| Width | 5.4" |
| Depth | 7.95" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Roundup - AJ Antunes -7000118 Display Temperature Cont Rol Dch 22/32
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes -7000118 Display Temperature Cont Rol Dch 22/32