$59.27
$65.40
Compare Price
You save
$6.13
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes -7000121 Slide Rail Kit
Item:
#1139293
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | -7000121 |
| Manufacturer Part # | -7000121 |
| Height | 2.15" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 14.5" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Roundup - AJ Antunes -7000121 Slide Rail Kit
$59.27
$65.40
You save
$6.13
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes -7000121 Hardware Included, Roundup Vct-(20 25 50 1000 2000)

