Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 7000130
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Roundup - AJ Antunes 7000130 Leg Kit (4/pkg)
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 7000130 |
| Manufacturer Part # | 7000130 |
| Height | 2.1" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 3.1" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 7000130 Leg Kit 4/pk, Roundup, Grill Hdc-(21 30 35 50)., Steamer Fbs-6-120 Fbs-90 Ffs-120 Vs-200a(1), Cs-(2000 2600) Series Rtjs., Toaster Hemt-12 Mt-1750 Vct-10bk, Warmer Fw(t)-(100 115 160 200 215 260) Fwf-260c, Series Dfw Dfwf Dfwt Hwd Pw
