Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes 7000134 Silicone Tube Kit
Item:
#1139869
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 7000134 |
| Manufacturer Part # | 7000134 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 13" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 7000134 Silicone Hose Kit, 2 Pcs 5/16" Id X 7/16" Od X 12-1/2" Long Silicone Tubing, With S/s Spring Inside 4ea Hose Clamps., Roundup Dfwt-(100 150 200)

