Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 7000207
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Roundup - AJ Antunes 7000207 Sprocket Kit
| Fits with Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 7000207 |
| Manufacturer Part # | 7000207 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 7000207 Conveyor Sprocket 3/8" Id X 2-3/8" Od 28 Tooth Slot Set, Screw., Roundup Toaster Vct-1000 Vct-1000sonic Vct-20 Vct-20bk, Vct-20 Deluxe Vct-20 Deluxe With Heated Base Vct-200, Vct-2000 Vct-2000 Wide Mouth Vct-2000sonic Vct-20cv, Vct-25 Vct-250 Vct-50
