$11.96
$15.09
Compare Price
You save
$3.13
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes -7000224 Bearing/retainer Kit
Item:
#1147981
Technical details
| Fits with Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | -7000224 |
| Manufacturer Part # | -7000224 |
| Height | 5" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 8" |
| Weight | 1.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
Roundup - AJ Antunes -7000224 Bearing/retainer Kit
$11.96
$15.09
You save
$3.13
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes -7000224 Bearing/retainer Kit

