$607.26
$670.00
Compare Price
You save
$62.74
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes 7000289 Platen Assembly 230 Volt 1900 Watt
Item:
#1830182
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 7000289 |
| Manufacturer Part # | 7000289 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Roundup - AJ Antunes 7000289 Platen Assembly 230 Volt 1900 Watt
$607.26
$670.00
You save
$62.74
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 7000289 Platen Assembly 230 Volt 1900 Watt