Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 7000430
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes 7000430 Generator
Item:
#1891194
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 7000430 |
| Manufacturer Part # | 7000430 |
| Height | 4.6" |
| Width | 11.8" |
| Depth | 13.6" |
| Weight | 9.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 7000430 Generator, 208v 3300w 8-1/2" X 10-7/8" With S/s Perferated Plate &, Screws & Sealant, Roundup Steamer Tbs-(1x 2x)
