Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 7000542
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Roundup - AJ Antunes 7000542 Rocker Switch
| Fits with Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 7000542 |
| Manufacturer Part # | 7000542 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 7000542 No Longer Lighted Rocker Switch 7000882, 16a 125v Fits Hole 15/16" X 1-3/16" Dpst- (on-off), 4ea 1/4" Tabs., Old Switch 4010151 Was On When Red Light Down., Old Switch 7000543 Is On When Red Light Is Up, Roundup Grill Hdc-(20 20rc 21a 30a 35a 50a)., Steamer Fbs-90 (series 91003xx), Warmer Series Hdh Wd Pzd Prd Pbd, Toaster Vct-(10 20 25 30 50 1000 2000), Other Models Cc-19 Dch-100 Dch-120 Dch-200 Dch-220, Dch-300 Dch-320 Dfw-100 Dfw-150 Dfw-200 Dfw-250, Dfwt-100 Dfwt-150 Dfwt-200 Dfwt-250 Ms-150, Ms-155 Ms-250 Ms-255 Ms-355 Mss-200 Ps-314 Ps-316, Sts-200

