$124.33/{}
$177.00
Compare Price
You save
$52.67
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes 7000898 Belt Wrap (2 Pack) Vct 2010
Item:
#1132867
Technical details
| Fits with Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 7000898 |
| Manufacturer Part # | 7000898 |
| Height | 2.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 0.84 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Roundup - AJ Antunes 7000898 Belt Wrap (2 Pack) Vct 2010
$124.33/{}
$177.00
You save
$52.67
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 7000898 Length 28 1/2" Width 11 1/4" Black Silicone
