$78.06
$106.00
Compare Price
You save
$27.94
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes -7000991 Belt Ptfe Crown/heel Gst 2h
Item:
#1151989
Technical details
| Fits with Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | -7000991 |
| Manufacturer Part # | -7000991 |
| Height | 5.4" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Roundup - AJ Antunes -7000991 Belt Ptfe Crown/heel Gst 2h
$78.06
$106.00
You save
$27.94
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes -7000991 Belt Ptfe Crown/heel Gst 2h

