Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes 7001146 Fan Blower 230v
Item:
#1321604
Technical details
| Fits with Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 7001146 |
| Manufacturer Part # | 7001146 |
| Height | 1.5" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 7001146 Fan Blower 230v


