$540.19
$596.00
Compare Price
You save
$55.81
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes 7001172 Roller Kit Top Drive
Item:
#1288355
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 7001172 |
| Manufacturer Part # | 7001172 |
| Height | 2.6" |
| Width | 12.55" |
| Depth | 29.05" |
| Weight | 6.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Roundup - AJ Antunes 7001172 Roller Kit Top Drive
$540.19
$596.00
You save
$55.81
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 7001172 Roller Kit Top Drive
