$217.50
$239.98
Compare Price
You save
$22.48
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes 7001316 Drive Shaft Assembly
Item:
#1288563
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 7001316 |
| Manufacturer Part # | 7001316 |
| Height | 2.15" |
| Width | 15.85" |
| Depth | 19.15" |
| Weight | 2.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Roundup - AJ Antunes 7001316 Drive Shaft Assembly
$217.50
$239.98
You save
$22.48
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 7001316 Drive Shaft Assembly
