Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Roundup - AJ Antunes 7001327 Drive Shaft
| Fits with Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 7001327 |
| Manufacturer Part # | 7001327 |
| Height | 14.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 14.5" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 7001327 Drive Shaft 1/2" X 14-1/2" Long One End Has Flat To .440", And Is .50" Long., Roundup Toaster Vct-1000 Vct-1000sonic Vct-20 Vct-20, Deluxe Vct-20 Deluxe With Heated Base Vct-200 Vct-2000, Vct-2000 Wide Mouth Vct-2000sonic Vct-20cv Vct-25, Vct-250 Vct-50
