$445.03
$491.00
Compare Price
You save
$45.97
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 7001934
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes 7001934 Control Board Snubber Board
Item:
#1288483
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 7001934 |
| Manufacturer Part # | 7001934 |
| Height | 3.35" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 7.8" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Roundup - AJ Antunes 7001934 Control Board Snubber Board
$445.03
$491.00
You save
$45.97
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 7001934 Control Board Snubber Board
