$115.62
$157.00
Compare Price
You save
$41.38
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes 7002365 Platen Cover Sheets (pk/3) Fits Roundup
Item:
#2227422
Technical details
| Fits with Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 7002365 |
| Manufacturer Part # | 7002365 |
| Height | 1" |
| Width | 10" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Roundup - AJ Antunes 7002365 Platen Cover Sheets (pk/3) Fits Roundup
$115.62
$157.00
You save
$41.38
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 7002365 Platen Cover Sheets (pk/3) Fits Roundup