$39.88
$44.00
Compare Price
You save
$4.12
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 7002680
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes 7002680 Elbow Reducer 1/2"t X 3/8"t
Item:
#1442978
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 7002680 |
| Manufacturer Part # | 7002680 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 1.85" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Roundup - AJ Antunes 7002680 Elbow Reducer 1/2"t X 3/8"t
$39.88
$44.00
You save
$4.12
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 7002680 Elbow Reducer 1/2"t X 3/8"t