$15.91
$24.00
Compare Price
You save
$8.09
(34%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 800332
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes 800332 Conveyor Cover Rod Kit
Item:
#1137659
Technical details
| Fits with Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 800332 |
| Manufacturer Part # | 800332 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 13" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Roundup - AJ Antunes 800332 Conveyor Cover Rod Kit
$15.91
$24.00
You save
$8.09
(34%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 800332 12-7/8" Long, Roundup Vct-(20 25 50 1000 2000)
