Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 900303
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes 900303 Spacer Hinge
Item:
#1179033
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 900303 |
| Manufacturer Part # | 900303 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 900303 Color Black, Material Plastic, Length 1-1/8", 29 Mm, Width 1/2", 13 Mm, Depth 1/4", 6 Mm, Screw Centers 3/4", 19 Mm

