Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other AJA0700479
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Roundup - AJ Antunes AJA0700479 Cord Assy Power
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | AJA0700479 |
| Manufacturer Part # | AJA0700479 |
| Height | 2.35" |
| Width | 7.2" |
| Depth | 9.4" |
| Weight | 1.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes AJA0700479 Power Cord Cord Is 66" Long, Plug Is Hubbell # Hbl2621, , 30a/250v. Locking Plug W/ 3 Curved Prongs., Nema L6-30p, Roundup Toaster Vct-20bk Mt-12cs, Mcdonald S, Manual Egg Cooker/steamer Mec-600 Mec-1200, Variety Steamer Models Vs-350
