Free Shipping
Free Shipping
$3,027.24
$3,340.00
Compare Price
You save
$312.76
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes DFW150 Steamer Food Warmer Qd
Item:
#1905749
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | DFW150 |
| Manufacturer Part # | DFW150 |
| Height | 17.25" |
| Width | 16.63" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Roundup - AJ Antunes DFW150 Steamer Food Warmer Qd
$3,027.24
$3,340.00
You save
$312.76
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes DFW150 Steamer Food Warmer Qd