Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 1315
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Royal Range 1315 Handle
| Fits with Manufacturer | Royal Range |
|---|---|
| Model Number | 1315 |
| Manufacturer Part # | 1315 |
| Height | 3.25" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Royal Range 1315 3-1/2" X 4-5/8" "l" Shaped Handle, For # 52-1127 Valve, Dynamic Cooking Systems, Range Jet Stock Pot/jet Wok., Imperial, Range Series Icra Isp-j.
