$94.37
$119.00
Compare Price
You save
$24.63
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 2212
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Royal Range 2212 Pilot Assembly Double Stainless Steel
Item:
#1288411
Technical details
| Manufacturer | Royal Range |
|---|---|
| Model Number | 2212 |
| Manufacturer Part # | 2212 |
| Height | 0.85" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 22.95" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Royal Range 2212 Pilot Assembly Double Stainless Steel
$94.37
$119.00
You save
$24.63
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Royal Range 2212 Pilot Assembly Double Stainless Steel

