$153.06
$193.00
Compare Price
You save
$39.94
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 2498
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Royal Range 2498 Hv Lead Wire
Item:
#1193356
Technical details
| Manufacturer | Royal Range |
|---|---|
| Model Number | 2498 |
| Manufacturer Part # | 2498 |
| Height | 1.55" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 2.9" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Royal Range 2498 Hv Lead Wire
$153.06
$193.00
You save
$39.94
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Royal Range 2498 44-1/2" Long Overall
