$17.44
$22.00
Compare Price
You save
$4.56
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Royal Range 2532 Bushing (1/2 I.d. X 5/8 O.d.)
Item:
#1516280
Technical details
| Manufacturer | Royal Range |
|---|---|
| Model Number | 2532 |
| Manufacturer Part # | 2532 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Royal Range 2532 Bushing (1/2 I.d. X 5/8 O.d.)
$17.44
$22.00
You save
$4.56
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Royal Range 2532 Bushing (1/2 I.d. X 5/8 O.d.)
