Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Royal Range 2547 Caster 5 W/out Brake Plate Mou
Item:
#1324174
Technical details
| Manufacturer | Royal Range |
|---|---|
| Model Number | 2547 |
| Manufacturer Part # | 2547 |
| Height | 2.65" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 6.55" |
| Weight | 1.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Royal Range 2547 Caster 5 W/out Brake Plate Mou
