Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Royal Range 28443 Water Supply Tube Weldment
Item:
#1516344
Technical details
| Manufacturer | Royal Range |
|---|---|
| Model Number | 28443 |
| Manufacturer Part # | 28443 |
| Height | 1.35" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 5.4" |
| Weight | 81 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Royal Range 28443 Water Supply Tube Weldment