Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 30058
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Royal Range 30058 Convection Base Oven Door (com
Item:
#1324294
Technical details
| Manufacturer | Royal Range |
|---|---|
| Model Number | 30058 |
| Manufacturer Part # | 30058 |
| Height | 15" |
| Width | 21" |
| Depth | 32" |
| Weight | 42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Royal Range 30058 Convection Base Oven Door (com
