$15.86
$20.00
Compare Price
You save
$4.14
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 3098
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Royal Range 3098 Knob For Timer Convection
Rated 5.0 out of 5 stars
1 Review
Item:
#1323556
Technical details
| Manufacturer | Royal Range |
|---|---|
| Model Number | 3098 |
| Manufacturer Part # | 3098 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 1.4" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Royal Range 3098 Knob For Timer Convection
$15.86
$20.00
You save
$4.14
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Royal Range 3098 Knob For Timer Convection
