$74.55
$94.00
Compare Price
You save
$19.45
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Royal Range 3231 Pilot Burner W/bell Orifice(na
Item:
#1516357
Technical details
| Manufacturer | Royal Range |
|---|---|
| Model Number | 3231 |
| Manufacturer Part # | 3231 |
| Height | 1.55" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 2.45" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Royal Range 3231 Pilot Burner W/bell Orifice(na
$74.55
$94.00
You save
$19.45
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Royal Range 3231 Pilot Burner W/bell Orifice(na