$658.24
$1,007.00
Compare Price
You save
$348.76
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rubbermaid FG461200BLA 400 Lb Mobile Cube Truck Rubbermaid Black
Item:
#2233092
Technical details
| Manufacturer | Rubbermaid |
|---|---|
| Model Number | FG461200BLA |
| Manufacturer Part # | FG461200BLA |
| Height | 33" |
| Width | 27" |
| Depth | 43" |
| Weight | 38 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Rubbermaid FG461200BLA 400 Lb Mobile Cube Truck Rubbermaid Black
$658.24
$1,007.00
You save
$348.76
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rubbermaid FG461200BLA 400 Lb Mobile Cube Truck Rubbermaid Black