Free Shipping
Free Shipping
$841.76
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rubbermaid FG564200BLA Lawn Cart 300 Lb Capacity
Item:
#2231109
Technical details
| Manufacturer | Rubbermaid |
|---|---|
| Model Number | FG564200BLA |
| Manufacturer Part # | FG564200BLA |
| Height | 28.25" |
| Width | 58" |
| Depth | 32.75" |
| Weight | 45 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Rubbermaid FG564200BLA Lawn Cart 300 Lb Capacity
$841.76
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rubbermaid FG564200BLA Lawn Cart 300 Lb Capacity
