$13.04
$15.46
Compare Price
You save
$2.42
(16%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rubbermaid FG572624CLR Container 12qt Round (clear) Lemonade
Item:
#1148479
Technical details
| Manufacturer | Rubbermaid |
|---|---|
| Model Number | FG572624CLR |
| Manufacturer Part # | FG572624CLR |
| Height | 8" |
| Width | 13" |
| Depth | 13" |
| Weight | 6.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Rubbermaid FG572624CLR Container 12qt Round (clear) Lemonade
$13.04
$15.46
You save
$2.42
(16%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rubbermaid FG572624CLR Container 12qt Round (clear) Lemonade
