$14.93
$21.97
Compare Price
You save
$7.04
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rubbermaid FG611277YEL Sign Floor Caution A Frame
Item:
#1136151
Technical details
| Manufacturer | Rubbermaid |
|---|---|
| Model Number | FG611277YEL |
| Manufacturer Part # | FG611277YEL |
| Height | 1.75" |
| Width | 11" |
| Depth | 26.25" |
| Weight | 1.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rubbermaid FG611277YEL Sign Floor Caution A Frame
$14.93
$21.97
You save
$7.04
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rubbermaid FG611277YEL Color Yellow, Black Lettering And Graphics, Red, Lettering And Graphics, Weight 1.83 Lb
