$194.87
$362.00
Compare Price
You save
$167.13
(46%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rubbermaid FG614600BEIG Trash Can 23 Gal Beige Step On Style
Item:
#1904726
Technical details
| Manufacturer | Rubbermaid |
|---|---|
| Model Number | FG614600BEIG |
| Manufacturer Part # | FG614600BEIG |
| Height | 32.5" |
| Width | 16" |
| Depth | 20" |
| Weight | 16.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Rubbermaid FG614600BEIG Trash Can 23 Gal Beige Step On Style
$194.87
$362.00
You save
$167.13
(46%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rubbermaid FG614600BEIG Trash Can 23 Gal Beige Step On Style