Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rubbermaid FG636100LAC Handle 60"L 15/16" Dia.
Item:
#93107
Technical details
| Manufacturer | Rubbermaid Commercial Products |
|---|---|
| Model Number | FG636100LAC |
| Manufacturer Part # | FG636100LAC |
| Length | 60" |
| Handle Material | Wood |
| Style | Threaded |
| Width | 60" |
| Weight | 1.12 lbs |
| UPC | 86876007596 |
Rubbermaid FG636100LAC Handle 60"L 15/16" Dia.
About this item
Product Details
Product Details
Rubbermaid Commercial Products, FG636100LAC, Handle, 60"L, 15/16" dia., wood, threaded, lacquered
