Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rubbermaid FG9S1600YEL Sign "Closed For Cleaning" Trilingual
Item:
#93647
Technical details
| Manufacturer | Rubbermaid Commercial Products |
|---|---|
| Model Number | FG9S1600YEL |
| Manufacturer Part # | FG9S1600YEL |
| Type | Closed / Section Closed |
| Height (top -bottom) | 13" |
| Width (side - side) | 44" |
| Height | 13" |
| Width | 44" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1.27 lbs |
| UPC | 86876166606 |
| Made in USA | Yes |
Rubbermaid FG9S1600YEL Sign "Closed For Cleaning" Trilingual
About this item
Product Details
Product Details
Rubbermaid Commercial Products, FG9S1600YEL, Sign, "Closed For Cleaning", trilingual, 44"W x 1"D x 13"H, open, yellow, Made in USA
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.
