Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rubbermaid FG9T89010000 Triple Waste Wire Bag Holders 12-1/2"L X 3"W X 1/8"H
Item:
#93724
Technical details
| Manufacturer | Rubbermaid Commercial Products |
|---|---|
| Model Number | FG9T89010000 |
| Manufacturer Part # | FG9T89010000 |
| Type | Bag Only |
| Height | 0.13" |
| Width | 12.5" |
| Depth | 3" |
| Weight | 2.49 lbs |
| UPC | 86876186321 |
Rubbermaid FG9T89010000 Triple Waste Wire Bag Holders 12-1/2"L X 3"W X 1/8"H
About this item
Product Details
Product Details
Rubbermaid Commercial Products, FG9T89010000, Triple Waste Wire Bag Holders, 12-1/2"L x 3"W x 1/8"H
