Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rubbermaid FG9W0400BLA Landmark Series® Window Washing Kit 6-1/4"L X 16-1/4"W X 30"H
Item:
#93780
Technical details
| Manufacturer | Rubbermaid Commercial Products |
|---|---|
| Model Number | FG9W0400BLA |
| Manufacturer Part # | FG9W0400BLA |
| Height | 30" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 8.7 lbs |
| UPC | 86876166927 |
| Made in USA | Yes |
Rubbermaid FG9W0400BLA Landmark Series® Window Washing Kit 6-1/4"L X 16-1/4"W X 30"H
About this item
Product Details
Product Details
Rubbermaid Commercial Products, FG9W0400BLA, Landmark Series® Window Washing Kit, 6-1/4"L x 16-1/4"W x 30"H, black, Made in USA
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.
