Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rubbermaid FGH226000000 Gripper® Wet Mop Handle 60"L Aluminum With Yellow Plastic Head
Item:
#96067
Technical details
| Manufacturer | Rubbermaid Commercial Products |
|---|---|
| Model Number | FGH226000000 |
| Manufacturer Part # | FGH226000000 |
| Frame | With Frames |
| Style | Jaw Release |
| Handle Material | Aluminum |
| Length | 60" |
| Width | 60" |
| Weight | 1.2 lbs |
| UPC | 86876046120 |
Rubbermaid FGH226000000 Gripper® Wet Mop Handle 60"L Aluminum With Yellow Plastic Head
About this item
Product Details
Product Details
Rubbermaid Commercial Products, FGH226000000, Gripper® Wet Mop Handle, 60"L, aluminum with yellow plastic head, for use with 5" headbands only
