- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Rubbermaid FGH24600BL00 Gripper® Wet Mop Handle 60"L Fiberglass With Yellow Plastic Head
| Manufacturer | Rubbermaid Commercial Products |
|---|---|
| Model Number | FGH24600BL00 |
| Manufacturer Part # | FGH24600BL00 |
| Handle Material | Fiberglass |
| Length | 60" |
| Style | Jaw Release |
| Frame | With Frames |
| Width | 60" |
| Weight | 1.67 lbs |
| UPC | 86876146929 |
About this item
Product Details
Product Details
Rubbermaid Commercial Products, FGH24600BL00, Gripper® Wet Mop Handle, 60"L, fiberglass with yellow plastic head, for use with 5" headbands only, blue (CANNOT BREAK CASE)
