Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rubbermaid FGQ41800GR00 Hygen™ Dust Pad With Fringe 18" Microfiber
Item:
#96422
Technical details
| Manufacturer | Rubbermaid Commercial Products |
|---|---|
| Model Number | FGQ41800GR00 |
| Manufacturer Part # | FGQ41800GR00 |
| Head Construction | Microfiber |
| Head Color | Green |
| Type | Head Only |
| Head Length | 18" |
| Width | 18" |
| Weight | 0.33 lbs |
| UPC | 86876174939 |
Rubbermaid FGQ41800GR00 Hygen™ Dust Pad With Fringe 18" Microfiber
About this item
Product Details
Product Details
Rubbermaid Commercial Products, FGQ41800GR00, Hygen™ Dust Pad with Fringe, 18", microfiber, green
